Przywłaszczył auto z wypożyczalni w Zielonej Górze i zniknął. Widziałeś go? (ZDJĘCIA)

25 kwiecień 2022
Autor: 
Przywłaszczył auto z wypożyczalni w Zielonej Górze i zniknął Fot. AutoExpert Zielona Góra

Wypożyczalnia samochodów w Zielonej Górze poszukuje klienta. Mężczyzna przywłaszczył auto i nie ma z nim kontaktu. Szuka go policja oraz właściciele firmy.

Kradzieże i przywłaszczenia samochodów z wypożyczalni niestety nie są rzadkością. To nagminny proceder, z którym mamy do czynienia w całej Polsce. Klienci nie oddają auta w umówionym terminie, a kontakt się z nimi urywa.

Przywłaszczył auto z wypożyczalni w Zielonej Górze

Jeden z takich przypadków miał miejsce przed kilkoma dniami w Zielonej Górze. Mężczyzna wypożyczył busa marki Renault Master i zniknął. Sprawa trafiła na policję, a dodatkowo firma AutoExpert zaczęła poszukiwania na własną rękę.

- Pojazd o numerze rejestracyjnym FZ 0642M przywłaszczył Sebastian S. Jest zameldowany na ul. Wąskiej w Jasieniu, lecz adres zamieszkania nie jest dokładnie znany. Są to okolice Jasienia, Lubska lub Gubina - informuje wypożyczalnia samochodów AutoExpert.

Pojazd posiada charakterystyczne uszkodzenia. Tylne prawe drzwi są wgniecione u góry, a ponadto pęknięcia widoczne są także na poszyciu błotnika z prawej strony. Widziałeś busa lub mężczyznę? Zgłoś to pod numerem telefonu 787 907 907 lub bezpośrednio na policję. Wypożyczalnia AutoExpert przewiduje nagrodę za pomoc.

Przypomnijmy, że zgodnie z kodeksem karnym za przywłaszczenie samochodu grozi kara od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Pożar w Zielonej Górze. Płomienie pojawiły się w mieszkaniu (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u