Pożar w Zielonej Górze. Płomienie pojawiły się w mieszkaniu (ZDJĘCIA)

25 kwiecień 2022
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Płomienie pojawiły się w mieszkaniu Redakcja

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w mieszkaniu w kamienicy przy ulicy Jedności. W lokalu znajdowały się trzy osoby.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w poniedziałek, 25 kwietnia, tuż przed godziną 1:00. Doszło do pożaru mieszkania w kamienicy przy ulicy Jedności. Był to lokal, który znajduje się na pierwszym piętrze.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne tuż po przyjeździe od razu rozwinęli linię gaśniczą po klatce schodowej i udali się do środka. Rozstawiona została też drabina mechaniczna, lecz ostatecznie nie trzeba było jej używać.

Trzy osoby ewakuowane

W mieszkaniu w chwili wybuchu pożaru przebywały trzy osoby - dwóch mężczyzn oraz jedna kobieta. Na miejsce wezwano zespół pogotowia ratunkowego, ponieważ u jednego z ewakuowanych lokatorów tuż po opuszczeniu budynku doszło do ataku padaczki. Pozostałym osobom strażacy podali tlen medyczny. Nie doznali oni poważniejszych obrażeń.

Gdy sytuacja była już opanowana, klatka schodowa została oddymiona przy użyciu wentylatora. Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. Na ul. Jedności przybyło dodatkowo kilka patroli policji.

Przeczytaj też: Nowe wozy gaśnicze dla OSP w Lubuskiem. Sprawdź, kto będzie miał samochód (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u