Żużel. Gdzie oglądać mecz Wilki Krosno - Falubaz Zielona Góra?

24 kwiecień 2022
Autor: 
Żużel. Gdzie oglądać mecz Wilki Krosno - Falubaz Zielona Góra? Redakcja/Archiwum

Gdzie oglądać żużel Wilki Krosno - Falubaz Zielona Góra w telewizji? 

Falubaz Zielona Góra już w poniedziałek, 25 kwietnia na stadionie piłkarsko-żużlowym w Krośnie podejmie drużynę Wilki Krosno. Mecz transmitowany będzie w telewizji na CANAL+ SPORT5. Początek transmisji eWinner 1 Ligi już o godzinie 18. Podsumowanie meczu na portalu NewsLubuski.pl

Falubaz Zielonej Góra po dwóch rozegranych meczach, remisie na własnym stadionie ze Start Gniezno (45:45) oraz wygranej na wyjeździe z Landshut Devils (42:48), znajduje się na 3. pozycji w tabeli eWinner 1 Ligi.

Wilki Krosno rozegrały do tej pory jedno spotkanie z Wybrzeżem Gdańsk. Drużyna z południa Polski pewnie zwyciężyła ten pojedynek 51:39.

Czytaj także - Landshut Devils - Falubaz Zielona Góra. Zielonogórzanie wygrali, ale było ciężko


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u