Ciągnik z przyczepą wjechał pod pociąg. Utrudnienia w kursowaniu pociągów!

30 kwiecień 2022
Ciągnik z przyczepą wjechał pod pociąg. Utrudnienia w kursowaniu pociągów! Redakcja/Archiwum

Ciągnik rolniczy z przyczepą wjechał pod pociąg pasażerski koło Witnicy. Utrudnienia w ruchu pociągów na trasie!

W sobotę, 30 kwietnia około godziny 14:50 na przejeździe kolejowym w pobliżu Witnicy doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z pociągiem pasażerskim. Na miejsce wysłano 4 zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Pociągiem pasażerskim relacji Gdynia-Kostrzyn podróżowało około 40 osób. Szczęśliwie w wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.

Ruch kolejowy odbywa się jednym torem. Na odcinku Nowiny Wielkie - Kostrzyn wprowadzono komunikację zastępczą. - 30-letni kierowca ciągnika jest trzeźwy - podaje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim

Policjanci prowadzą czynności na miejscu zdarzenia, służby pracują również nad udrożnieniem linii kolejowej. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 20!

Czytaj także - Wojskowe pojazdy wyjadą na drogi. Żołnierze apelują: "nie publikujcie informacji i zdjęć"!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u