Kije: Butelka z nieznaną substancją pod drzwiami domu. W akcji policyjny robot!

01 maj 2022
Kije: Butelka z nieznaną substancją pod drzwiami domu. W akcji policyjny robot! Redakcja/Archiwum

Ktoś zostawił butelkę z nieznaną zawartością przed wejściem do domu w miejscowości Kije pod Sulechowem. Trwa akcja służb, ewakuowano mieszkańców!

W niedzielę, 1 maja około godziny 12 zielonogórskie służby otrzymały zgłoszenie dotyczące butelki z nieznaną zawartością pozostawionej przed wejściem do jednego z budynków mieszkalnych w miejscowości Kije pod Sulechowem. Na miejsce zadysponowano policję oraz straż pożarną.

Służby zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz ewakuowały łącznie 4 osoby. Na miejsce wezwano gorzowskich policjantów ze specjalistycznym robotem, który może być sterowany zdalnie z bezpiecznego miejsca. Wciąż nie wiadomo co jest zawartością pozostawionej przed drzwiami butelki. 

Służby bardzo poważnie podeszły do tego zdarzenia. Niewykluczone, że jest to tylko głupi żart, jednak wszystko trzeba dokładnie sprawdzić. 

Czytaj także - Falubaz Zielona Góra zwycięża z Wybrzeżem Gdańsk 47:43. Nie było łatwo, ale się udało! (FOTORELACJA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u