Tragedia nad wodą w Lubuskiem. Służby wyłowiły ciało młodego mężczyzny!

08 maj 2022
Tragedia nad wodą w Lubuskiem. Służby wyłowiły ciało młodego mężczyzny!

Tragiczne informacje napływają z powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Służby wyłowiły z jeziora Sołecko w Gościmiu ciało młodego mężczyzny.

W niedzielę, 8 maja w godzinach porannych policjanci z powiatu strzelecko-drezdeneckiego otrzymali informację, że młody mężczyzna nie powrócił od soboty do miejsca swojego zamieszkania. Podjęte czynności doprowadziły do jeziora Sołecko zlokalizowanego przy miejscowości Gościm.

Policjanci we współpracy ze strażą pożarną prowadzili poszukiwania na terenie zbiornika wodnego. Około godziny 17 nurek zlokalizował ciało mężczyzny, niestety lekarz stwierdził zgon. 

Czynności na miejscu prowadzą policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej policji pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie przyczyn tragedii.

Czytaj także - Falubaz Zielona Góra remisuje z drużyną Orzeł Łódź. Zadecydował ostatni bieg...


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u