Falubaz Zielona Góra remisuje z drużyną Orzeł Łódź. Zadecydował ostatni bieg...

08 maj 2022
Falubaz Zielona Góra remisuje z drużyną Orzeł Łódź. Zadecydował ostatni bieg... Redakcja/Archiwum

Falubaz Zielona Góra remisuje na wyjeździe z drużyną H.Skrzydlewska Orzeł Łódź. O takim losie meczu zadecydował ostatni bieg!

W niedzielę, 8 maja punktualnie o godzinie 14 na Moto Arenie w Łodzi rozpoczął się arcyciekawy mecz, w którym Orzeł Łódź zmierzył się z drużyną Stelmet Falubaz Zielona Góra. Pogoda w Łodzi dopisała, występowało częściowe zachmurzenie, jednak przez większą część zawodów świeciło słońce!

Pierwszy bieg dał pewne zwycięstwo 5:1 gościom z Zielonej Góry. Niestety już w drugim wyścigu meczu nie popisali się zielonogórscy młodzieżowcy i to drużyna z Łodzi zdobyła komplet punktów. Kolejne dwa biegi rozegrane zostały na zasadzie prawa talionu - oko za oko, ząb za ząb. Wynik spotkania po 4. biegach wynosił 12:12. 

W piątym wyścigu zielonogórzanie pewnie wygrali 5:1. Kolejny bieg także przyniósł wygraną drużynie Falubazu 4:2, przewaga gości wynosiła już sześć oczek. Niestety w kolejnych biegach to gospodarze byli na czele i zdołali odrobić stratę. Po 11. biegu Falubaz Zielona Góra przegrywał w Łodzi 36:30. 

Przed biegami nominowanymi Falubaz Zielona Góra zdołał pomniejszyć stratę do gospodarzy i w całym spotkaniu było już 40:38. Czternasty bieg i ogromna szansa dla drużyny gości po zwycięstwie 5:1. W ostatnim wyścigu Falubaz miał dwupunktową przewagę, wystarczył remis, aby wygrać mecz. Niestety. 

Ostatni bieg zwyciężyli gospodarze 4:2, w całym meczu padł remis 45:45. 

Czytaj także - Akcja służb w Żaganiu. Zlikwidowano nielegalne kasyno (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u