Żużel. Gdzie oglądać mecz Orzeł Łódź - Falubaz Zielona Góra?

08 maj 2022
Żużel. Gdzie oglądać mecz Orzeł Łódź - Falubaz Zielona Góra? Redakcja/Archiwum

Gdzie oglądać żużel Orzeł Łódź - Falubaz Zielona Góra w telewizji? 

Falubaz Zielona Góra już w niedzielę, 8 maja na Moto Arenie w Łodzi zmierzy się z drużyną Orzeł Łódź. Mecz będzie transmitowany w telewizji na CANAL+ SPORT 5. Początek transmisji eWinner 1 Ligi już o godzinie 14. Podsumowanie meczu na portalu NewsLubuski.pl

Falubaz Zielonej Góra po trzech rozegranych meczach, remisie na własnym stadionie ze Start Gniezno (45:45), wygranej na wyjeździe z Landshut Devils (42:48) oraz wygranej z Wybrzeżem Gdańsk (47:43) znajduje się na 2. pozycji w tabeli eWinner 1 Ligi.

Drużyna z Łodzi po 4 rozegranych spotkaniach zajmuje 4. miejsce. 

Czytaj także - Akcja służb w Żaganiu. Zlikwidowano nielegalne kasyno (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u