Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Poszkodowany trafił do szpitala

16 maj 2022
Autor: 
Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Poszkodowany trafił do szpitala Redakcja

Wypadek w Zielonej Górze. Na ulicy Dekoracyjnej doszło do potrącenia rowerzysty. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 16 maja, około godziny 20:30.

Kierowca samochodu osobowego marki Hyundai jechał ulicą Dekoracyjną w stronę alei Zjednoczenia. Nagle na wysokości Zakładu Gospodarki Komunalnej potrącił on rowerzystę, który poruszał się po przejeździe dla rowerów.

Poszkodowany trafił do szpitala

Na miejsce wezwano patrol policji z drogówki oraz podstawowy zespół pogotowia ratunkowego. Poszkodowany mężczyzna został opatrzony przez medyków i następnie przetransportowany do szpitala. Doznał on urazu ręki.

Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia ustalają teraz policjanci. Kierowca osobówki zostanie prawdopodobnie ukarany mandatem. Na ul. Dekoracyjnej nie ma utrudnień w ruchu pojazdów.

Przeczytaj też: Pożar lasu w Zielonej Górze. Płonął młodnik. Wezwano dwa samoloty gaśnicze (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u