Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Poważne utrudnienia na Trasie Północnej!

19 maj 2022
Autor: 
Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Poważne utrudnienia na Trasie Północnej! Redakcja/Archiwum

Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Na Trasie Północnej występują spore utrudnienia w ruchu!

W czwartek, 19 maja około godziny 7 na Trasie Północnej w pobliżu ronda Ireny Sendlerowej (rondo przy sołectwie Przylep) w Zielonej Górze doszło do potrącenia rowerzysty. Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego oraz dwa patrole policji. Przez około pół godziny ruch na odcinku od ronda Batorego w kierunku ronda Ireny Sendlerowej był całkowicie zablokowany.

Poszkodowany rowerzysta został przetransportowany do szpitala na szczegółowe badania. Czynności na miejscu prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Ruch na Trasie Północnej odbywa się jednym pasem. 

Obecnie czas przejazdu Trasa Północną na odcinku od ronda Batorego w kierunku ronda Ireny Sendlerowej wynosi około 20 minut. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Korkuje się również na ulicy Energetyków w Zielonej Górze.

Czytaj także - Tragedia w Bojadłach. Starszy rowerzysta zasłabł podczas jazdy i zmarł!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u