Tragedia w Bojadłach. Starszy rowerzysta zasłabł podczas jazdy i zmarł!

18 maj 2022
Autor: 
Tragedia w Bojadłach. Starszy rowerzysta zasłabł podczas jazdy i zmarł! Redakcja/Archiwum

Bojadła. Starszy mężczyzna zasłabł podczas jazdy rowerem. Niestety życia rowerzysty nie udało się uratować. 

W środę, 18 maja chwilę po godzinie 17 służby ratownicze z powiatu zielonogórskiego otrzymały informację o upadku rowerzysty w Bojadłach. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Na miejscu zdarzenia szybko pojawili się ochotnicy z Bojadeł, którzy stwierdzili, że u rowerzysty doszło do zatrzymania krążenia. - Do czasu przybycia pogotowia, strażacy prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

- Lekarz stwierdził zgon 79-letniego mężczyzny. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze

Czytaj także - Poważny wypadek na trasie S3 koło Zielonej Góry. Dwie osoby ranne, jedna ciężko (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u