Poważny wypadek na trasie S3 koło Zielonej Góry. Dwie osoby ranne, jedna ciężko (ZDJĘCIA)

18 maj 2022
Autor: 
Poważny wypadek na trasie S3 koło Zielonej Góry Redakcja

Wypadek na S3. Osobówka uderzyła w ciężarówkę na odcinku Sulechów - Zielona Góra. Dwie osoby zostały poszkodowane. Najbardziej ranny trafił do szpitala śmigłowcem LPR.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w środowe popołudnie, 18 maja, tuż po godzinie 13:00. Na trasie S3 w rejonie miejscowości Cigacice zderzyły się dwa pojazdy. To ciężarówka marki Mercedes oraz osobowe Isuzu należące do Inspekcji Ochrony Środowiska.

- Kierowca samochodu osobowego wjechał w tył samochodu ciężarowego - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Dwie osoby ranne, jedna w ciężkim stanie

Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej, patrole policji z drogówki oraz zespół pogotowia ratunkowego. Ponadto do akcji wysłano motoambulans oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

- W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Najciężej ranny został mężczyzna z Isuzu. Poszkodowany po opatrzeniu przez medyków został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Doznał on sporych obrażeń.

Utrudnienia na trasie S3

Ekspresowa "trójka" była zablokowana przez około godzinę. Obecnie ruch odbywa się jednym pasem ruchu.

Aktualizacja: Życia rannego kierowcy nie udało się uratować. Więcej informacji: Tragiczny wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Ciężko ranny kierowca zmarł w szpitalu (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u