Nocny pożar butli z gazem, budynku oraz pojazdów pod Cybinką!

18 maj 2022
Autor: 
Nocny pożar butli z gazem, budynku oraz pojazdów pod Cybinką! OSP Cybinka

Nocny pożar butli z gazem, budynku gospodarczego oraz dwóch pojazdów w miejscowości Bieganów pod Cybinką. W akcji 7 zastępów straży pożarnej!

W środę, 18 maja o godzinie 3:40 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Słubicach otrzymał informację o pożarze w miejscowości Bieganów pod Cybinką. Z informacji przekazanych przez zgłaszającego wynikało, że pali się skład butli z gazem na terenie posesji. Z chwilą dojazdu pierwszych zastępów straży pożarnej, sytuacja była bardzo poważna. Płonęły butle z gazem, budynek gospodarczy oraz dwa pojazdy.

Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej, która prowadzona była w natarciu na płonące obiekty oraz w obronie budynku mieszkalnego znajdującego się w pobliżu pożaru. Jednocześnie strażacy zabezpieczyli i chłodzili butle z gazem. 

W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Po zakończonej akcji gaśniczej czynności na miejscu pożaru prowadzili policjanci. Przyczynę zbada biegły z zakresu pożarnictwa.

Czytaj także - Śmiertelny wypadek na DK22 w Lubuskiem. Policja szuka świadków tragedii

Fot. OSP Cybinka


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u