Zabójstwo w małej wsi pod Żaganiem? Nie żyje 66-latek. Zatrzymano trzy osoby!

17 maj 2022
Autor: 
Zabójstwo w małej wsi pod Żaganiem? Nie żyje 66-latek. Zatrzymano trzy osoby! Redakcja/Archiwum

Ciało 66-letniego mężczyzny z ranami kłutymi odnalezione w domu. Czy doszło do zabójstwa? Do sprawy zatrzymano trzy osoby!

W poniedziałek, 16 maja w miejscowości Wrzesiny w powiecie żagańskim dokonano tragicznego odkrycia. W jednym z budynków kurier oraz sąsiad ujawnili zwłoki 66-letniego mężczyzny. Na miejsce wezwana została policja oraz lekarz, który stwierdził zgon. Po wstępnych oględzinach ujawniono, że ciało mężczyzny posiadało liczne rany kłute w okolicach klatki piersiowej. Sprawa nabrała charakteru kryminalnego.

Na miejsce wezwana została grupa dochodzeniowo-śledcza policji oraz prokurator. Policjanci przez kilka godzin zabezpieczali ślady oraz prowadzili dokumentację. Ciało 66-latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która odbyła się we wtorek, 17 maja. 

Obecnie nie są znane okoliczności, w jakich doszło do zabójstwa. Śledczy ustalili, że dzień wcześniej tj. 15 maja, w domu mężczyzny odbywała się impreza. We wtorek, 17 maja żagańscy policjanci zatrzymali trzy osoby w tym 17-letniego mężczyznę. 

Trwa śledztwo. Zatrzymane osoby nie usłyszały jeszcze zarzutów, będą przesłuchiwane przez prokuratora. 

Czytaj także - Śmiertelny wypadek na DK22 w Lubuskiem. Policja szuka świadków tragedii


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u