Śmiertelny wypadek na DK22 w Lubuskiem. Policja szuka świadków tragedii

17 maj 2022
Autor: 
Śmiertelny wypadek na DK22. Policja szuka świadków Fot. KPP Słubice

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne. To bilans tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 22 pod Kostrzynem nad Odrą. Policja szuka świadków.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w niedzielne popołudnie, 15 maja. Około godziny 15:30 kierowca samochodu osobowego marki BMW jechał DK22 na odcinku Słońsk - Kostrzyn nad Odrą. Nagle w rejonie osady Żabczyn z niewyjaśnionych przyczyn pojazd wypadł z drogi i dachował.

Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej, kilka zespołów pogotowia ratunkowego oraz patrole policji. Przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

- W wyniku wypadku zginęła jedna osoba. To 60-letnia kobieta, która była pasażerką samochodu. Ponadto ranne zostały trzy osoby, w tym jedno dziecko - informowała asp. Agnieszka Kaczmarek, rzecznik policji w Słubicach.

Wypadek na DK22 - policja szuka świadków

Wyjaśnianiem wszystkich szczegółów i okoliczności tragedii zajmują się policjanci ze Słubic, którzy działają pod nadzorem miejscowej prokuratury. Postępowanie w sprawie trwa, a policja szuka świadków wypadku.

- Świadków opisanego wypadku, szczególnie osoby, które udzielały pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia, prosi się o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Słubicach przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1 osobiście lub telefonując pod numery 47 79 23 250 lub 47 79 23 211 - apeluje asp. Kaczmarek.

Przeczytaj też: Pijani kierowcy ciężarówek na lubuskich drogach. W jednym dniu zatrzymano 8 szoferów (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u