Donald Tusk w Lubuskiem. Spotka się z mieszkańcami trzech miast

17 maj 2022
Autor: 
Donald Tusk w Lubuskiem. Spotka się z mieszkańcami Fot. Platforma Obywatelska

Donald Tusk przyjeżdża do województwa lubuskiego. Lider Platformy Obywatelskiej odwiedzi Gorzów Wielkopolski, Krosno Odrzańskie oraz Zieloną Górę.

Lubuska Platforma Obywatelska informuje, że województwo odwiedzi Donald Tusk. Polityk będzie obecny w regionie 18 i 19 maja.

Pierwsze spotkanie z liderem PO odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim, a konkretnie w Teatrze im. Juliusza Osterwy. Początek wydarzenia o godzinie 12:30.

Donald Tusk Krosno Odrzańskie

Po wizycie w Gorzowie przewodniczący Platformy Obywatelskiej zawita w Krośnie Odrzańskim. Tutaj o godzinie 17:00 na Miejskiej Promenadzie w Parku Tysiąclecia także odbędzie się spotkanie z mieszkańcami.

Na wydarzenie zaprasza Marek Cebula, burmistrz Krosna Odrzańskiego. - Szanowni Mieszkańcy, zaproszenie zostało przyjęte, a wizyta zapowiedziana. Serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie - zachęca.

Donald Tusk Zielona Góra

W czwartek, 19 maja, lider Platformy Obywatelskiej pojawi się na Uniwersytecie Zielonogórskim. Polityk spotka się z młodzieżą.

- Spotkajmy się, aby porozmawiać o ważnych dla Polaków i Lubuszan sprawach. Liczę na Państwa obecność - podkreśla poseł Waldemar Sługocki (PO).

Przeczytaj też: Pożar lasu w Zielonej Górze. Płonął młodnik. Wezwano dwa samoloty gaśnicze (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Marcin Pabierowski nowym przewodniczącym zielonogórskiego PO

  Marcin Pabierowski nowym przewodniczącym zielonogórskiego PO

  Marcin Pabierowski, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Zielona Góra został nowym przewodniczacym PO w Radzie Miasta.

 • Spotkanie Klubu Obywatelskiego (ZDJĘCIA)

  Spotkanie Klubu Obywatelskiego (ZDJĘCIA)

  We wtorek 3 października w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie i dyskusja z posłami Platformy Obywatelskiej: Sławomirem Nitrasem oraz Rafałem Trzaskowskim.

 • Nie pozwalajmy na rzeź (ZDJĘCIA)

  Nie pozwalajmy na rzeź (ZDJĘCIA)

  W piątek 17 marca przedstawiciele zielonogórskiej Platformy Obywatelskiej zwołali konferencję prasową mającą na celu zachęcenie mieszkańców miasta, gminy i województwa do zwiększonej aktywności w kierunku chronienia drzewostanu.

 • Walka o czyste powietrze (ZDJĘCIA)

  Walka o czyste powietrze (ZDJĘCIA)

  Dziś zielonogórscy radni Platformy Obywatelskiej zabrali głos w sprawie zanieczyszczenia powietrza w Zielonej Górze. Nie jest źle, ale zawsze może być lepiej.

 • Spotkanie z Grzegorzem Schetyną (ZDJĘCIA i FILM)

  Spotkanie z Grzegorzem Schetyną (ZDJĘCIA i FILM)

  W środę 8 listopada w Zielonej Górze gościł przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. W Urzędzie Marszałkowskim odbył się briefing prasowy, a następnie otwarte spotkanie i dyskusja z mieszkańcami Zielonej Góry i okolic.

 • Grzegorz Schetyna w Zielonej Górze

  Grzegorz Schetyna w Zielonej Górze

  W środę 9 listopada działacze Platformy Obywatelskiej spotkają się z mieszkańcami lubuskiego i będą rozmawiać o nowej ofercie programowej partii. Zieloną Górę odwiedzi Grzegorz Schetyna.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u