Tragiczny poranny wypadek na DK12. Nie żyje 44-latek, który jechał prawidłowo!

25 maj 2022
Autor: 
Tragiczny poranny wypadek na DK12. Nie żyje 44-latek, który jechał prawidłowo! KP PSP Żary

Tragiczny poranny wypadek na Drodze Krajowej numer 12 w pobliżu miejscowości Trzebiel w powiecie żarskim. Nie żyje 44-letni mężczyzna!

W środę, 25 maja chwilę przed godziną 7 rano na 12,7 kilometrze Drogi Krajowej numer 12 w pobliżu miejscowości Trzebiel doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Audi. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierujący Audi A4 z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym Audi A6. W wyniku zdarzenia poważnie ranny został kierujący Audi A6. Mężczyzna trafił śmigłowcem LPR do szpitala w Zielonej Górze. Niestety mimo wysiłku medyków 44-latek zmarł. 

Czynności na miejscu wypadku przez kilka godzin prowadzili policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej policji pod nadzorem prokuratora. Śledztwo ma wskazać przyczyny tego śmiertelnego w skutkach zdarzenia. 

Czytaj także - Ktoś zgubił dużą sumę pieniędzy w Zielonej Górze. Zguba czeka na odbiór


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u