Zielona Góra: Kompletnie pijany utknął w zabytkowej lokomotywie na Placu Kolejarza!

26 maj 2022
Autor: 
Zielona Góra: Kompletnie pijany utknął w zabytkowej lokomotywie na Placu Kolejarza! Redakcja

Kompletnie pijany mężczyzna utknął w zabytkowej lokomotywie na Placu Kolejarza w Zielonej Górze. Z pomocą przyszły służby!

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 26 maja około godziny 9 na Placu Kolejarza w Zielonej Górze. W zabytkowej lokomotywie, która służy jako pomnik ulokował się bezdomny. Mężczyzna najprawdopodobniej dostał się do środka przez wybite okno, jednak problematyczne okazało się dla niego wyjście. Zaniepokojeni przechodnie powiadomili służby. Na miejsce wezwano policję, straż miejską, pogotowie ratunkowe oraz strażaków.

- Strażacy musieli otworzyć drzwi od lokomotywy, aby wydostać mężczyznę. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze. Po chwili mężczyzna był już na zewnątrz, jednak jego stan nie pozwalał na pozostawienie go bez opieki. 

- Mężczyzna był tak pijany, że podjęto decyzję o przetransportowaniu go do szpitala. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Niestety Plac Kolejarza to miejsce grupowania się osób bezdomnych oraz częstych libacji alkoholowych. 

Czytaj także - MZK Zielona Góra zmienia trasy autobusów. Sprawdź, jak pojadą


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u