Gorzów: Driftował na rondzie, przyłapała go policja. 28-latek był poszukiwany (FILM)

27 maj 2022
Autor: 
Gorzów: Driftował na rondzie, przyłapała go policja Fot. KMP Gorzów Wielkopolski

Kierowca BMW driftował na rondzie, bo chciał nagrać swoje wyczyny. Swoje popisy zakończył szybko, bo zatrzymała go policja. Teraz 28-latek stanie przed sądem.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 22 maja, po godzinie 22:00.

- U zbiegu ulicy Myśliborskiej i Miłej kierujący BMW miał lekceważyć drogowe przepisy. Podczas dojazdu na miejsce interwencji funkcjonariusze zauważyli wskazany pojazd, którego kierujący driftował na Rondzie Europejskim - relacjonuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Driftował na rondzie - stanie przed sądem

Mundurowi zakończyli popisy 28-latka i zatrzymali go do kontroli. Kierujący w rozmowie z policjantami przyznał, że "wykonywał drift na drodze publicznej, bo chciał uwiecznić to na wideo".

- Mężczyzna ma na swoim koncie szereg wykroczeń drogowych. W tym przypadku policjanci odstąpili od ukarania mandatem i za drift skierowali sprawę do sądu. Ponadto po sprawdzeniu 28-latka okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia ponad rocznej kary pozbawienia wolności - informuje podkom. Jaroszewicz.

Policja przypomina, że stanowczo reaguje na nielegalne drifty czy próby wyścigów.

Przeczytaj też: MZK Zielona Góra zmienia trasy autobusów. Sprawdź, jak pojadą


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u