Jechał rowerem po trasie S3! Tłumaczył, że spieszyło mu się do domu...

30 maj 2022
Autor: 
Jechał rowerem po trasie S3! Tłumaczył, że spieszyło mu się do domu... Lubuska Policja

Mężczyzna jechał rowerem po trasie S3 w pobliżu Międzyrzecza. Przejażdżkę zakończyli policjanci. Rowerzysta dostał mandat!

W sobotę, 28 maja około godziny 15 międzyrzeccy policjanci otrzymali informację o rowerzyście, który poruszał się drogą ekspresową S3 między węzłami Międzyrzecz Północ, a Skwierzyna Zachód. Na miejsce pilnie wysłany został patrol policji. Funkcjonariusze już po chwili zlokalizowali rowerzystę w rejonie miejsca obsługi podróżnych w pobliżu miejscowości Popowo.

Mężczyzna tłumaczył policjantom, że jedzie do domu, a ponieważ zależy mu na czasie postanowił skrócić sobie drogę podróżując drogą ekspresową. Lekkomyślny rowerzysta zastał ukarany mandatem w wysokości 250 złotych. - podaje sierż. sztab. Mateusz Maksimczyk, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu

Mężczyzna w asyście policji został odprowadzony w bezpieczne miejsce, gdzie mógł kontynuować swoją podróż.

Czytaj także - Kolejna karetka z Zielonej Góry trafiła do Ukrainy! Została wypełniona środkami medycznymi


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u