Ciężarówka holowała inną ciężarówkę. Pojazdy wypadł z drogi na DK92. Występują utrudnienia!

31 maj 2022
Autor: 
Ciężarówka holowała inną ciężarówkę. Pojazdy wypadł z drogi na DK92. Występują utrudnienia! KP PSP Świebodzin

Ciężarówka holowała inną ciężarówkę na Drodze Krajowej numer 92. Pojazdy wpadły w poślizg i wypadły z drogi. Występują utrudnienia w ruchu!

We wtorek, 31 maja około godziny 19:50 na Drodze Krajowej numer 92 w rejonie miejscowości Mostki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej oraz patrole policji.

Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że kierujący samochodem ciężarowym holował inną ciężarówkę. Nagle pojazdy wpadły w poślizg i zjechał z drogi do pobliskiego rowu. Szczęśliwie w wyniku zdarzenia nikomu nic poważnego się nie stało. 

Utrudnienia DK92

Czynności na miejscu kolizji prowadzą świebodzińscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Na Drodze Krajowej numer 92 występują utrudnienia w ruchu.

Czytaj także - Napił się z okazji własnych urodzin, wsiadł za kierownicę auta i wjechał w plac zabaw...


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u