Kolizja koło Zielonej Góry. Zderzyły się dwa pojazdy

01 czerwiec 2022
Autor: 
Kolizja koło Zielonej Góry. Zderzyły się dwa pojazdy

Kolizja w Przytoku koło Zielonej Góry. Zderzyły się dwa pojazdy. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Droga jest zablokowana.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do zielonogórskich służb w środę, 1 czerwca, po godzinie 18:00. W Przytoku doszło do kolizji z udziałem osobowego BMW oraz busa marki Renault.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Renault wyjeżdżał z ulicy Kwiatowej. Wtedy uderzył w niego kierujący BMW jadący ul. Lubuską, która jest główną drogą przebiegającą przez miejscowość.

Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej z Zielonej Góry oraz jednostka OSP Zabór. Wezwano też patrol policji. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał poważniejszych obrażeń i obyło się bez interwencji zespołu pogotowia ratunkowego.

Pojazdy biorące udział w zdarzeniu całkowicie zablokowały ruch na ul. Lubuskiej. Kierowcy mogą objechać miejsce lokalnymi drogami. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają już policjanci.

Przeczytaj też: Pościg pod Słubicami. Uciekinier groził policjantom maczetą. "Padły strzały"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u