Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu

03 czerwiec 2022
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie dwóch osobówek Redakcja

Kolizja w Zielonej Górze. Na terenie strefy przemysłowej w Nowym Kisielinie zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb w piątkowy wieczór, 3 czerwca, po godzinie 22:00.

Na środku skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 282 z ulicami Nowy Kisielin - Naukowa i Nowy Kisielin - Syrkiewicza zderzyły się dwa pojazdy. To Opel Corsa oraz Skoda Octavia.

Wezwano służby ratownicze

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Przybył też podstawowy zespół pogotowia ratunkowego.

Wszystkie osoby jadące osobówkami opuściły je o własnych siłach. Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez medyków, ale na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń i obyło się bez transportowania ich do szpitala. Straty są jedynie materialne.

Szczegóły oraz okoliczności zdarzenia ustala teraz policja. Skrzyżowanie zostało częściowo zablokowane, ale utrudnienia w ruchu nie są mocno odczuwalne dla kierowców.

Przeczytaj też: Pożar pod Zieloną Górą. "Podpalacz jest na wolności. Boimy się, że spali nam dom" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u