Kolejna stłuczka w Zielonej Górze. Dzwon Toyoty i Fiata na rondzie PCK (ZDJĘCIA)

03 czerwiec 2022
Autor: 
Kolejna stłuczka w Zielonej Górze. Dzwon Toyoty i Fiata Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na rondzie PCK w Zielonej Górze. To kolejna kolizja w mieście w ciągu godziny. Są utrudnienia w ruchu.

Kolizyjny wieczór w Zielonej Górze. Zaledwie 15 minut po zderzeniu dwóch osobówek na terenie strefy przemysłowej w Nowym Kisielinie w mieście doszło do kolejnej kraksy. Na rondzie PCK również zderzyły się dwa pojazdy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Fiat Cinquecento znajdował się na rondzie. Nagle pierwszeństwo przejazdu wymusił mu kierowca taksówki Toyota Corolla, który jechał al. Wojska Polskiego od strony Zacisza. Osobówki zderzyły się czołowo-bocznie.

Są utrudnienia w ruchu

Na rondo PCK przyjechały dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli oba pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Na szczęście osoby podróżujące samochodami nie potrzebowały pomocy medycznej.

Skrzyżowanie zostało częściowo zablokowane. Teren zabezpiecza straż pożarna, która czeka na przyjazd policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Ich zadaniem będzie już wyjaśnienie, jak dokładnie doszło do kolizji.

Przeczytaj też: Pożar pod Zieloną Górą. "Podpalacz jest na wolności. Boimy się, że spali nam dom" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u