Policyjny pościg z Sulechowa do Zielonej Góry za złodziejem trakcji kolejowej!

07 czerwiec 2022
Autor: 
Policyjny pościg z Sulechowa do Zielonej Góry za złodziejem trakcji kolejowej! Redakcja

Policyjny pościg z Sulechowa do Zielonej Góry. Przed policją uciekał złodziej elementów trakcji kolejowej. Mężczyzna, uciekając wjechał w ślepą uliczkę!

We wtorek, 7 czerwca około godziny 7 rano w rejonie Sulechowa policjanci postanowili zatrzymać do kontroli drogowej kierującego osobowym Volkswagenem. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe dając sygnał kierowcy do zatrzymania pojazdu. Niestety, mężczyzna jadący Volkswagenem gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać.

Policjanci jechali za Volkswagenem od Sulechowa do Zielonej Góry. Kierowca podczas ucieczki wykonywał gwałtowne i niebezpieczne manewry, na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze doprowadził do kolizji z innym pojazdem. Wreszcie po kilkudziesięciu minutach szaleńczej jazdy mężczyzna wjechał w ślepą uliczkę na parkingu przy Zakładzie Rehabilitacyjnym "Elżbietanki", gdzie drogę ucieczki odcięli mu policjanci.

- 41-letni mężczyzna został zatrzymany. W pojeździe miał skradzione elementy trakcji kolejowej. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze

Czynności na miejscu zakończonego pościgu przez kilka godzin prowadzili policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz skradzione elementy trakcji kolejowej. 41-latek najbliższe miesiące spędzi najprawdopodobniej w policyjnym areszcie. 

Czytaj także - Myśliwce F-16 na lubuskim niebie! Trwają międzynarodowe ćwiczenia Ramstein Legacy 22


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u