Świdnica: 14-latek wjechał rowerem w 4-letnie dziecko. W akcji śmigłowiec LPR!

17 czerwiec 2022
Autor: 
Świdnica: 14-latek wjechał rowerem w 4-letnie dziecko. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja

Groźne zdarzenie w Świdnicy pod Zieloną Górą. 14-latek wjechał rowerem w 4-letnie dziecko! 

Wszystko wydarzyło się w piątek, 17 czerwca około godziny 11:20 na ulicy Ogrodowej w Świdnicy. Kobieta szła wraz z dziećmi poboczem osiedlowej drogi, nagle w 4-letnie dziecko wjechał 14-letni rowerzysta. Z uwagi na brak wolnego zespołu ratownictwa medycznego na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie. Na miejsce dojechał również patrol policji.

Służby błyskawicznie dotarły na miejsce zdarzenia. Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało, skończyło się jedynie na niegroźnych zadrapaniach. - Policjanci odbyli z 14-latkiem rozmowę pouczającą. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze

Czytaj także - Tragiczny wypadek na DK27 w Świdnicy. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje kierowca! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u