Wypadek na ścieżce rowerowej w Zielonej Górze. Zderzyło się dwóch rowerzystów!

18 czerwiec 2022
Autor: 
Wypadek na ścieżce rowerowej w Zielonej Górze. Zderzyło się dwóch rowerzystów! Redakcja

Dwóch rowerzystów zderzyło się na ścieżce rowerowej w Zielonej Górze. Jeden z mężczyzn trafił do szpitala!

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 18 czerwca około godziny 15:40 na ścieżce rowerowej w pobliżu ronda Księżnej Doroty de Talleyrand-Perigord w Zielonej Górze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z rowerzystów jechał z sołectwa Drzonków w kierunku ronda, mężczyzna zagapił się i uderzył w innego rowerzystę jadącego z naprzeciwka.

Na miejsce wezwany został patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowany został rowerzysta, który jechał prawidłowo. - Mężczyzna z urazem ręki został przetransportowany do szpitala. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą policjanci. Funkcjonariusze oczekują na wyniki badań ze szpitala. Zielonogórscy policjanci apelują do rowerzystów o zachowanie szczególnej ostrożności.

Czytaj także - Motocyklista podczas wyprzedzania uderzył w mur na DK31. W akcji śmigłowiec LPR!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u