Pożar w Zielonej Górze. Zapalił się kolejny samochód osobowy (ZDJĘCIA)

23 czerwiec 2022
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Zapalił się kolejny samochód

Kolejny pożar samochodu w Zielonej Górze. Tym razem na terenie dzielnicy Nowe Miasto. Osobówka zapaliła się podczas jazdy.

Pożar wybuchł w czwartek, 23 czerwca, na terenie zielonogórskiej Łężycy. Ogień pojawił się w pojeździe marki Volkswagen w trakcie jazdy około godziny 17:00.

Do akcji wysłano jeden zastęp straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2. W chwili dojazdu samochodu gaśniczego ogniem objęta była przednia część auta.

Po kilku minutach działań pożar został opanowany, a strażakom zostało już tylko dokładne przelanie wciąż tlących się elementów pojazdu. Całość na bieżąco była sprawdzana kamerą termowizyjną. Przyczyna pojawienia się ognia nie jest znana.

Dziś to kolejny pożar samochodu w Zielonej Górze. Zaledwie pół godziny wcześniej na terenie miasta zapaliło się osobowe Renault.

Przeczytaj też: Pogoda Lubuskie. IMGW znów zapowiada upały. Wydano ostrzeżenia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u