Pożar koło Szprotawy. Spłonął budynek gospodarczy. Dach zawalił się do środka (ZDJĘCIA)

06 lipiec 2022
Autor: 
Pożar koło Szprotawy. Spłonął budynek gospodarczy Redakcja

Pożar koło Szprotawy. W miejscowości Chichy (gmina Małomice) spłonął budynek gospodarczy. Ogień gasiło dziewięć zastępów straży pożarnej.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego żagańskich strażaków w środowe popołudnie, 6 lipca, po godzinie 17:00. W ogniu stanął budynek w Chichach koło Szprotawy. Ponadto pożar zaczął obejmować suchą trawę znajdującą się w pobliżu obiektu.

Na miejscu w kulminacyjnym momencie działań pracowało dziewięć zastępów straży pożarnej. To strażacy z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Żaganiu i Szprotawie oraz okoliczne jednostki OSP.

Pożar koło Szprotawy - budynek spłonął

Około godziny 18:30 sytuacja pożarowa była już opanowana. Niestety budynek gospodarczy wraz ze znajdującym się w nim wyposażeniem spłonął. Ponadto dach obiektu zawalił się do środka.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. To ustali już biegły z zakresu pożarnictwa. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Przeczytaj też: Program "Mały Strażak" w Lubuskiem. Jednostki OSP kupują nowy sprzęt (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u