Dwie kolizje na DW315 pod Lubięcinem! Utrudnienia w ruchu

09 lipiec 2022
Autor: 
Dwie kolizje na DW315 pod Lubięcinem! Utrudnienia w ruchu

Do dwóch kolizji doszło na DW315 pod Lubięcinem. Wprowadzono ruch wahadłowy. Występują utrudnienia!

W sobotę, 9 lipca około godziny 19:30 na Drodze Wojewódzkiej numer 315 pod Lubięcinem doszło do dwóch kolizji. W pierwszej uczestniczył samochód osobowy marki BMW, a w drugiej Volkswagen. Na miejsce wezwano patrol nowosolskiej drogówki.

W wyniku zderzenia jeden z pojazdów wbił się pod bariery energochłonne. Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało. Policjanci zakwalifikowali incydenty jako dwie osobne kolizje.

Na Drodze Wojewódzkiej numer 315 na odcinku Lipiny - Lubięcin obowiązuje ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać do 21:30.

Czytaj także - Kto zdewastował park w Zielonej Górze? ZGK: "Brakuje nam słów" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u