Poszła do lasu i zaginęła. 73-latki z Gozdnicy szuka policja i straż pożarna

13 lipiec 2022
Autor: 
Poszła do lasu i zaginęła. 73-latki z Gozdnicy szuka policja i straż pożarna Fot. KPP Żagań

Zaginęła Stefania Borowska z Gozdnicy. Kobieta wyszła do lasu na jagody i ślad po niej przepadł. 73-latki szuka już policja i straż pożarna.

Trwają poszukiwania kobiety w Gozdnicy w powiecie żagańskim. 73-latka wyszła z domu we wtorek, 12 lipca, około godziny 5:00. Seniorka udała się do lasu, aby pozbierać jagody. Niestety nadal nie wróciła ona do miejsca zamieszkania.

- Kobieta ostatni raz mogła być widziana około godziny 14:30 w lesie w rejonie miejscowości Sanice. Od tamtego momentu nie ma z nią żadnego kontaktu - informuje st. sierż. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.

W dniu zaginięcia 73-latka ubrania była w zielone kalosze, ciemne spodnie oraz ciemną krótką koszulkę.

Trwa akcja poszukiwawcza

W działania poszukiwawcze już we wtorkowy wieczór zaangażowano wielu policjantów. Do akcji włączyła się również Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP "Jarogniewice" z Zielonej Góry. Strażacy mają na swoim wyposażeniu m.in. drona z kamerą termowizyjną oraz psy ratownicze.

- Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej Stefanii Borowskiej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żaganiu pod numerem telefonu: 47 79 372 11 lub 47 79 372 12 - apeluje st. sierż. Szlachetko.

Aktualizacja: Kobieta została odnaleziona. Jest cała i zdrowa.

Przeczytaj też: Pijany Ukrainiec zatrzymany koło Zielonej Góry. Miał ponad dwa promile alkoholu (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u