Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Dwie osoby ranne, jedna była uwięziona w aucie (ZDJĘCIA)

24 lipiec 2022
Autor: 
Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Dwie osoby ranne Redakcja

Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Samochód osobowy uderzył w bariery i dachował. Dwie osoby zostały poszkodowane. Droga w stronę Nowej Soli jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w niedzielny wieczór, 24 lipca, po godzinie 22:15.

Kierowca samochodu osobowego marki Peugeot jechał trasą S3 w kierunku Nowej Soli. W rejonie MOP Racula (199 kilometr) kierujący uderzył w bariery energochłonne i dachował. Pojazdem podróżowały dwie osoby.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Trwa rozbiórka 45-letniego wiaduktu w Zielonej Górze ...

Dwie osoby ranne

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia ratunkowego oraz patrol policji.

W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Kierowca zdołał wyjść z auta o własnych siłach, natomiast pasażerka została uwięziona w roztrzaskanym pojeździe. Dostęp do poszkodowanej kobiety przy pomocy narzędzi hydraulicznych musieli wykonać strażacy. Po udzieleniu pomocy medycznej ranni trafili do szpitali w Zielonej Górze oraz Nowej Soli.

Wypadek na S3 - droga zablokowana

- Trasa S3 w kierunku Nowej Soli jest całkowicie zablokowana - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 1:00 w poniedziałek, 25 lipca. Objazd tzw. "starą trójką" przez Raculę i Niedoradz.

Przeczytaj też: Chciała zrobić sobie zdjęcie w fontannie. Teraz nastolatka stanie przed sądem (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u