Wypadek koło Sulechowa. Autobus PKS uderzył w drzewo. "Kierowca stracił przytomność podczas jazdy"

25 lipiec 2022
Autor: 
Wypadek koło Sulechowa. Autobus PKS uderzył w drzewo Redakcja/archiwum

Wypadek koło Sulechowa. Kierowca autobusu PKS stracił przytomność w trakcie jazdy. Pojazd zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W środku byli pasażerowie.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 25 lipca, około godziny 9:15. Kierowca autobusu PKS Zielona Góra marki Autosan przejeżdżał przez miejscowość Krężoły. Nagle na ulicy Wolsztyńskiej pojazd zjechał z drogi.

- Kierowca stracił przytomność podczas jazdy. Autobus uderzył w znak i drzewo - relacjonuje st. kpt. Piotr Kowalski z Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Jedna osoba poszkodowana

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Wezwano również zespoły pogotowia ratunkowego.

- Pojazdem podróżowało 16 pasażerów, którzy o własnych siłach opuścili autobus i nie doznali poważniejszych obrażeń. Poszkodowany kierowca został przekazany medykom - informuje st. kpt. Kowalski.

Wszystkie szczegóły wypadku ustala teraz policja. Na ul. Wolsztyńskiej w Krężołach występują utrudnienia w ruchu.

Przeczytaj też: Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Dwie osoby ranne, jedna była uwięziona w aucie (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u