Co się stało z 29-latkiem spod Gorzowa? Szuka go policja i straż pożarna

25 lipiec 2022
Autor: 
Co się stało z 29-latkiem spod Gorzowa? "Wyszedł z domu, nie ma z nim kontaktu" Fot. KMP Gorzów Wlkp.

Zaginął Bartłomiej Hajdasz spod Gorzowa. 29-latek wyszedł z domu i do tej pory nie dał żadnego znaku życia. Mężczyzny szuka już policja oraz straż pożarna.

Sprawa ma swój początek w niedzielny wieczór, 24 lipca. Około godziny 19:00 mieszkaniec wsi Jastrzębnik (gmina Santok) koło Gorzowa Wielkopolskiego wyszedł z domu w nieznane miejsce. Od tej pory ślad po nim zaginął. Bartłomiej Hajdasz nadal nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Bliscy powiadomili policję. Wiadomo, że w dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w granatową koszulkę, krótkie czarne spodenki oraz szare obuwie sportowe.

Trwa akcja poszukiwawcza

W Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy. W działania poszukiwawcze zaangażowano już wielu policjantów z różnych pionów. W akcji pomaga m.in. dron oraz przewodnicy z psami tropiącymi. Ponadto na miejscu pracuje straż pożarna.

- Ktokolwiek ma informacje o miejscu przebywania zaginionego, proszony jest o kontakt pod numerem 47 79 12 511 lub 112 - apeluje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony. Jest cały i zdrowy.

Przeczytaj też: Wypadek koło Sulechowa. Autobus PKS uderzył w drzewo. "Kierowca stracił przytomność podczas jazdy"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u