Ciężarówka uderzyła w bariery na trasie S3 koło Świebodzina. Są utrudnienia

25 lipiec 2022
Autor: 
Ciężarówka uderzyła w bariery na trasie S3 koło Świebodzina Fot. KPP Świebodzin

Kolizja na trasie S3. Na wysokości Świebodzina ciężarówka uderzyła w bariery energochłonne. Służby zablokowały jeden pas ruchu w stronę Gorzowa Wielkopolskiego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe przedpołudnie, 25 lipca, około godziny 10:00. Kierujący samochodem ciężarowym marki Man poruszał się trasą S3 w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Na 154-kilometrze ekspresówki mężczyzna z nieznanych jeszcze przyczyn zjechał z drogi i uderzył w bariery energochłonne.

Na miejsce przyjechał patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego oraz dwa zastępy straży pożarnej. Na szczęście obyło się bez interwencji zespołu pogotowia ratunkowego, ponieważ kierowca ciężarówki nie doznał poważniejszych obrażeń.

Utrudnienia na S3

Początkowo trasa S3 w stronę Gorzowa Wielkopolskiego była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch odbywa się jednym pasem.

- Trwają czynności zmierzające do usunięcia utrudnień. Jednocześnie wyjaśniamy okoliczności zdarzenia - informuje asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

Przeczytaj też: Co się stało z 29-latkiem spod Gorzowa? Szuka go policja i straż pożarna


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u