Kolizja w Zielonej Górze. Dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu (ZDJĘCIA)

28 lipiec 2022
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu Redakcja

Kolizja w Zielonej Górze. Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu. Na miejscu działają służby ratownicze. Są utrudnienia w ruchu.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb w czwartkowe popołudnie, 28 lipca. Po godzinie 19:30 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Wyszyńskiego i Zacisze doszło do kolizji z udziałem dwóch osobówek.

Kierujący Volkswagenem Polo zderzył się czołowo-bocznie z Hyundaiem i20. Na zakończenie osobowy Volkswagen uderzył jeszcze w słupek drogowy postawiony na chodniku.

.

Nikt nie został mocno poszkodowany

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia ratunkowego. Wezwano również patrol policji.

Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu opuściły pojazdy o własnych siłach. Zostały one przebadane przez ratowników medycznych, ale nie doznały poważniejszych obrażeń. Straty są jedynie materialne.

Część skrzyżowania została zablokowana. Wszystkie szczegóły oraz okoliczności zdarzenia ustala teraz policja. Wiadomo, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Przeczytaj też: Urząd chce przebudować skrzyżowanie w Zielonej Górze. Apelowali o to mieszkańcy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u