Pożar piwnicy budynku mieszkalnego w Zaborze. W akcji 6 zastępów straży pożarnej!

31 lipiec 2022
Autor: 
Pożar piwnicy budynku mieszkalnego w Zaborze. W akcji 6 zastępów straży pożarnej!

Pożar w piwnicy budynku mieszkalnego w Zaborze. W akcji 6 zastępów straży pożarnej.

W niedzielę, 31 lipca chwilę przed godziną 14 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym przy ulicy Ogrodowej w Zaborze. Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej.

Po przyjeździe pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do pożaru śmieci zgromadzonych w kotłowni. Wszystkie osoby opuściły budynek jeszcze przed przyjazdem służb. Strażacy przystąpili do akcji gaśniczej, z pomieszczenia objętego pożarem została wyniesiona butla z gazem. 

Strażacy po kilkunastu minutach opanowali pożar, a następnie oddymili pomieszczenia w budynku. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. 

Czytaj także - "Na rondzie prosto". Kierowca osobówki wjechał na środek ronda w Zielonej Górze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u