Zaginęła 26-letnia Magdalena B. spod Gorzowa. Trwa akcja poszukiwawcza

03 sierpień 2022
Autor: 
Zaginęła 26-letnia Magdalena B. spod Gorzowa Fot. KMP Gorzów Wlkp.

Zaginęła Magdalena B. 26-letnia mieszkanka Osiedla Poznańskiego wyszła z domu i ślad po niej się urwał. Kobiety szuka już policja i straż pożarna.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 2 sierpnia, około godziny 12:00. To właśnie wtedy Magdalena B. wyszła z domu w miejscowości Osiedle Poznańskie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Miejsce zamieszkania opuściła z czarnym rowerem typu damka.

Bliscy przez cały dzień próbowali nawiązać jakikolwiek kontakt z 26-latką, lecz bezskutecznie. Ostatecznie późnym wieczorem rodzina kobiety postanowiła zgłosić jej zaginięcie na policję.

Trwa akcja poszukiwawcza

W gorzowskiej policji ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy. Zaginionej poszukuje już wielu mundurowych z różnych wydziałów, w tym m.in. przewodnicy z psami tropiącymi. Ponadto policjanci kryminalni sprawdzają miejsca, w których 26-latka mogła się pojawić. Akcję wspiera sześć zastępów straży pożarnej.

Widziałeś kobietę? Poinformuj policję

Zaginiona 26-latka prawdopodobnie była ubrana w ciemną kurtkę z żółtymi elementami. Ponadto może mieć ze sobą plecak w kolorze śliwkowym.

- Każdy, kto ma informacje na temat miejsca przebywania Magdaleny B. lub widział ją w ciągu ostatnich kilkunastu godzin, powinien natychmiast skontaktować się z policją pod numerem telefonu 47 79 125 11 lub 112 - apeluje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone. Służby odnalazły ciało kobiety.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Z konta mężczyzny znikały pieniądze. Kradła je była partnerka


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u