BMW czołowo uderzyło w ciężarówkę na DK92. Droga zablokowana!

09 sierpień 2022
Autor: 
BMW czołowo uderzyło w ciężarówkę na DK92. Droga zablokowana!

Samochód osobowy czołowo uderzył w ciężarówkę na Drodze Krajowej numer 92. Jedna osoba została ranna. Droga jest zablokowana!

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 9 sierpnia około godziny 17:30 na Drodze Krajowej numer 92 w miejscowości Myszęcin. Samochód osobowy marki BMW czołowo uderzył w pojazd ciężarowy marki Renault, a następnie dachował. Na miejsc zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

- Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala. - podaje sierżant sztabowy Anna Gebauer z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. 

Czynności na miejscu wypadku prowadzą świebodzińscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia.

Ruch na Drodze Krajowej numer 92 jest całkowicie zablokowany. Utrudnienia mogą potrać kilka godzin!

Czytaj także - "Nasza kochana rzeka umiera". Setki śniętych ryb w Odrze!

{loadmoduelid 453}

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u