Pożar lasu pod Zieloną Górą. W akcji trzy zastępy straży pożarnej!

10 sierpień 2022
Autor: 
Pożar lasu pod Zieloną Górą. W akcji trzy zastępy straży pożarnej! Redakcja

Pożar lasu pod Zieloną Górą. W akcji gaśniczej biorą udział trzy zastępy straży pożarnej. 

W środę, 10 sierpnia około godziny 12 w lesie nieopodal Drogi Krajowej numer 27 pod Zieloną Górą doszło do pożaru. Ogień rozprzestrzeniał się na granicy zrębu oraz lasu. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej w tym strażaków ochotników ze Świdnicy.

Po kilku minutach od zgłoszenia na miejscu pojawiły się pierwsze zastępy straży pożarnej. Strażacy rozwinęli linię gaśniczą i szybko opanowali rozprzestrzeniający się ogień. Dzięki błyskawicznej interwencji służb pożar nie zdążył się rozprzestrzenić i objął powierzchnię kilku arów. 

Trwa dogaszanie pogorzeliska. Doszło najprawdopodobniej do podpalenia. 

Czytaj także - Lubuskie: Odra została zatruta. Tysiące martwych ryb na brzegach i w nurcie!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u