The Buffons potrzebuje funduszy na debiutancką płytę. Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy

10 sierpień 2022
Autor: 
The Buffons

Zielonogórski zespół The Buffons zbiera pieniądze na debiutancki album. O pomoc w uzbieraniu funduszy poprosili fanów. Zespół uruchomił specjalną zbiórkę internetową. Chcą zebrać 27 tysięcy złotych.

The Buffons porusza się w rejonach metalu, hip-hopu oraz crossover. Na pierwszym albumie będzie zawartych 10 kompozycji. Każdy utwór jest inny i opowiada inną historię,

- Mamy nadzieję, że niekonwencjonalna muzyka oraz teksty naszych utworów spowodują zainteresowanie tym albumem. Jak każdy zespół z ambicjami chcemy wydać nasz debiutancki album i chcemy aby było to zrobione profesjonalnie, dlatego też wybór nasz padł na studio Custom34 w Gdańsku - mówi Jarosław Czekalski.

Zespół miał okazję koncertować przed takimi legendami muzyki polskiej jak Farben Lehre, Kobranocka czy Kult.

- Sądząc po reakcjach ludzi zebranych na koncertach, odbiór naszej muzyki przez słuchaczy jest pozytywny co daje nam jeszcze większą nadzieję i kopa do wyprodukowania jak najlepszego albumu. Nasza muzyka powstaje z pasji, serca i ciężkiej pracy.

Utwory zespołu były i są grane z powodzeniem na listach przebojów Radio Wnet, Radio SOK niejednokrotnie osiągając pierwszą pozycję. Dla wszystkich osób, które wesprą finansowo projekt, The Buffons zapowiedział nagrody, m.in. płyty, koszulki czy prywatne spotkanie z zespołem nad jeziorem ze wszelkimi atrakcjami typu grill przy własnym kraftowym piwie The Buffons, mini koncert oraz przejażdżka łódką z kapitanem Radosławem Suchobieskim.

- Z tego miejsca kierujemy apel, prośbę do naszych przyjaciół, rodziny, fanów, ludzi z pasją do muzyki oraz do każdego komu zależy na rozwoju Muzycznej Niezależnej Sceny Alternatywnej w Polsce o wsparcie finansowe tego jakże ważnego dla nas i mamy nadzieję dla was również przedsięwzięcia.

Przeczytaj także: Podpalenie w Czerwieńsku. Spłonęły pomieszczania na poddaszu i dach!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • 10-letnia Zuza traci wzrok. Liczy się każda pomoc

  10-letnia Zuza traci wzrok. Liczy się każda pomoc

  Zuzia ma 10 lat. Urodziła się z Syndromem Sturge'a-Webera. Pierwszą operację przeszła mając zaledwie dwa miesiące. Na chwile obecną jest po dwudziestu pięciu.

 • Zawodnik Wataha Zielona Góra walczy o zdrowie! Trwa zbiórka pieniędzy

  Zawodnik Wataha Zielona Góra walczy o zdrowie! Trwa zbiórka pieniędzy

  Markus Graja to zawodnik futbolu amerykańskiego zielonogórskiej drużyny Wataha. Podczas pierwszego meczu w lidze juniorskiej doszło u niego do pęknięcia naczyniaka. Młody chłopak walczy o powrót do zdrowia oraz sprawności!

 • Wójt Gminy Świdnica walczy z rakiem. Mieszkańcy zbierają pieniądze na wszelkie sposoby

  Wójt Gminy Świdnica walczy z rakiem. Mieszkańcy zbierają pieniądze na wszelkie sposoby

  Chemioterapie, wyjazdy na badania, leki wzmacniające... Wójt Gminy Świdnica Krzysztof Stefański walczy z rakiem. Mieszkańcy postanowili zjednoczyć się i zorganizowali zbiórkę pieniędzy na leczenie. To nie jedyne przedsięwzięcie, które zaplanowali, aby pomóc wójtowi.

 • Zbieramy kasztany dla Domu Samotnej Matki

  Zbieramy kasztany dla Domu Samotnej Matki

  Dom Samotnej Matki z Zielonej Góry po raz kolejny prosi mieszkańców o zbieranie i dostarczanie kasztanów. Dary jesieni zostaną zamienione na środki pieniężne wykorzystywane do realizacji działań statutowych.

 • Pożar w Świdnicy. Ogień strawił dorobek ich życia. Trwa zbiórka dla rodziny (ZDJĘCIA)

  Pożar w Świdnicy. Ogień strawił dorobek ich życia. Trwa zbiórka dla rodziny (ZDJĘCIA)

  Ogień zabrał im praktycznie wszystko, ale została nadzieja, że jeszcze uda się wrócić do normalnego życia. Rodzina z podzielonogórskiej Świdnicy straciła w pożarze warsztat samochodowy. Pożar nie ominął też domu. Chętnych do pomocy w odbudowie nie brakuje, a w akcję wsparcia może włączyć się każdy.

 • Wielka Zbiórka Książek. Podziel się książką

  Wielka Zbiórka Książek. Podziel się książką

  Projekt Wielkiej Zbiórki Książek to społeczna inicjatywa, dzięki której w całej Polsce na oddziałach pediatrycznych w szpitalach i hospicjach powstają otwarte biblioteki. Dzięki wsparciu Ambasadorów, między innymi Katarzyny Pakosińskiej i Joanny Jabłczyńskiej przez 5 lat udało się już otworzyć ponad 800 takich bibliotek, z których na co dzień korzystają mali pacjenci.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u