Osobówka wbiła się w tył naczepy ciężarówki na A2. W akcji śmigłowiec LPR!

22 sierpień 2022
Autor: 
Osobówka wbiła się w tył naczepy ciężarówki na A2. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archiwum

Poważny wypadek na autostradzie A2 w powiecie świebodzińskim. Samochód osobowy wjechał w tył naczepy ciężarówki. W akcji śmigłowiec LPR!

W poniedziałek, 22 sierpnia około godziny 12 na 53 kilometrze autostrady A2 w pobliżu Żelechowa pod Świebodzinem doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym z niewyjaśnionych obecnie przyczyn wjechał w tył naczepy pojazdu ciężarowego. Kierowca osobówki został zakleszczony w rozbitym pojeździe. Trwa akcja służb. 

Utrudnienia A2 lubuskie

Autostrada A2 na czas lądowania śmigłowca LPR jest zablokowana w obu kierunkach. Po akcji ratowniczej jezdnia w kierunku Warszawy zostanie odblokowana, natomiast ruch w kierunku Świecka będzie odbywał się jednym pasem. 

Czytaj także - Nowy samochód za ponad 2,6 miliona dla strażaków ze Świebodzina. To prawdziwe cacko (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u