Wypadek w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na terenie strefy przemysłowej.
Wszystko wydarzyło się we wtorkowy wieczór, 30 sierpnia. Kilka minut przed godziną 22:30 na skrzyżowaniu ulic Słubickiej i Międzyrzeckiej w Zielonej Górze doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. Uczestniczyło w nim osobowe Audi oraz Mercedes.
Jedna osoba poszkodowana
Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Ponadto wezwano również zespół pogotowia ratunkowego.
– W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba – informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.
Służby niemalże całkowicie zablokowały skrzyżowanie. Swoje czynności na miejscu będą prowadzić teraz policjanci. Wszystko po to, aby ustalić wszystkie okoliczności i szczegóły zdarzenia.
Przeczytaj też: Pożar opuszczonego hotelu w Łagowie. Ogień wybuchł na poddaszu budynku