Groźny wypadek pod Zieloną Górą. Pijany kierowca uderzył w drzewo (ZDJĘCIA)

02 wrzesień 2022
Autor: 
Wypadek pod Zieloną Górą. Pijany kierowca uderzył w drzewo Fot. KM PSP Zielona Góra

Wypadek koło Zielonej Góry. W Letnicy kierowca osobówki uderzył w drzewo. Mężczyzna był pijany. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w piątkowe popołudnie, 2 września, około godziny 13:00. Kierowca samochodu osobowego marki Fiat jechał drogą od Buchałowa. Gdy wjechał do Letnicy nagle zjechał z trasy i czołowo uderzył w drzewo.

Ranny kierowca, wezwano śmigłowiec LPR Zielona Góra

Do akcji wysłano pięć zastępów straży pożarnej oraz patrol policji. Ponadto na miejsce przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry i naziemna karetka pogotowia.

Poszkodowany kierowca osobówki był uwięziony w pojeździe. Strażacy musieli wykonać do niego dostęp przy użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. Następnie mężczyzna trafił w ręce medyków, którzy przetransportowali go do szpitala. Był przytomny. W międzyczasie na jaw wyszło, że kierujący Fiatem prowadził auto będąc pod wpływem alkoholu.

- Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Ranna trafiła do szpitala


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u