Wschowa: Zaatakował kobietę w parku i ukradł jej torebkę w której było 10 tys. złotych!

20 wrzesień 2022
Autor: 
Wschowa: Zaatakował kobietę w parku i ukradł jej torebkę w której było 10 tys. złotych! Lubuska Policja

Mężczyzna zaatakował kobietę i wyrwał jej torebkę ze sporą ilością gotówki. Napastnik po chwili był już w rękach policji.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 15 września na terenie jednego z parków miejskich we Wschowie. 57-letnia mieszkanka Wschowy została zaatakowana przez 30-letniego mieszkańca powiatu pilskiego. Mężczyzna szarpał kobietę, a następnie wyrwał jej z rąk torebkę. Napastnik wyciągnął ze skradzionej torebki portfel i zabrał z niego pieniądze w kwocie ponad 10 tys. złotych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Złodziej Wschowa

30-latek po dokonaniu kradzieży uciekł w nieznanym kierunku. Poszkodowana kobieta zgłosiła się do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie i przekazała wszystkie informacje policjantom. Funkcjonariusze już po chwili od przyjęcia zawiadomienia zauważyli w centrum miasta mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. 

Policjanci zatrzymali 30-latka i przewieźli do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie pieniądze w kwocie 9 tys. złotych. Napastnik usłyszał już zarzut kradzieży zuchwałej i kradzieży rozbójniczej, dodatkowo po analizie w policyjnych systemach okazało się, że działał on w warunkach recydywy. 

Na wniosek Prokuratury Rejonowej we Wschowie sąd zastosował wobec 30-latka środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy. 

Czytaj także - Tragiczny pożar w Kożuchowie. Płonęła kamienica. Nie żyje 56-letni mężczyzna


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u