Szczeniak znalazł się w śmiertelnej pułapce. Z pomocą przyszli policjanci!

24 wrzesień 2022
Autor: 
Szczeniak znalazł się w śmiertelnej pułapce. Z pomocą przyszli policjanci! Lubuska Policja

Szczeniak wsadził głowę między siedzisko a oparcie w kanapie i nie mógł się wydostać. Schorowana właścicielka zwierzaka nie miała siły mu pomóc. Z pomocą przyszli policjanci. 

W czwartek, 22 września z samego rano policjanci z Drezdenka otrzymali zgłoszenie z prośbą o pomoc od starszej, schorowanej kobiety. Z informacji przekazanych telefonicznie wynikało, że kilkumiesięczny pies kobiety wsadził głowę pomiędzy siedzisko a oparcie w kanapie i nie może się samodzielnie wydostać. Zgłaszająca z racji na swój stan zdrowia nie była w stanie pomóc zwierzakowi więc postanowiła zwrócić się do policjantów.

- Zgłoszenie dotyczyło mieszkanki wsi, gdzie kobieta nie mogła również liczyć na pomoc sąsiedzką z uwagi na fakt, że w pobliżu nikt nie mieszkał. Sytuacja była poważna. - podaje asp. Tomasz Bartos, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich

Policjanci ruszyli z pomocą

Na miejsce udali się policjanci w składzie sierżant sztabowy Sylwia Borakiewicz i starszy posterunkowy Hubert Staszak. Funkcjonariusze zdołali przybyć z pomocą na czas. Po chwili mundurowi uwolnili psa z pułapki. 

- Morus po tym jak wydostał się z pułapki, zaczął biegać po mieszkaniu i wskoczył policjantom na ręce. - dodaje asp. Tomasz Bartos.

Czytaj także - Falubaz zostaje w 1. Lidze. Zabrakło tak niewiele! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u