Ciężarówka przewróciła się na trasie S3 koło Zielonej Góry. Są utrudnienia

26 wrzesień 2022
Autor: 
Ciężarówka przewróciła się na trasie S3 koło Zielonej Góry

Ciężarówka przewróciła się na S3 na odcinku Zielona Góra - Sulechów. Na miejscu pracuje policja. Są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 26 września, przed godziną 14:00.

Kierujący samochodem ciężarowym marki Scania jechał trasą S3 od Zielonej Góry w stronę Sulechowa. Nagle na 183-kilometrze ekspresówki na wysokości Stożnego z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn ciągnik siodłowy wraz z naczepą, w której przewożono złom, przewrócił się na bok. Jednocześnie część ładunku wysypała się na jezdnię.

Na miejsce wezwano patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki nie doznał poważniejszych obrażeń i obędzie się bez interwencji zespołu pogotowia ratunkowego.

Utrudnienia na S3

Ciężarówka przewróciła się w miejscu, gdzie drogowcy zagrodzili jeden pas ruchu w celu naprawy nawierzchni. - Obecnie zablokowane są dwa pasy w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Ruch odbywa się pasem awaryjnym - czytamy w komunikacie GDDKiA.

Jak informują drogowcy, kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami do godziny 17:00.

Przeczytaj też: Pościg za naćpanym kierowcą pod Zieloną Górą. Zobacz nagrania z kamer policji (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u