Wypadek w Zielonej Górze. Zderzenie ciężarówki z osobówką

26 wrzesień 2022
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Zderzenie ciężarówki z osobówką

Wypadek w Zielonej Górze. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Jedna osoba została poszkodowana.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w poniedziałkowe południe, 26 września, tuż po godzinie 13:40. Na alei Zjednoczenia doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.

Kierujący ciężarówką marki Mercedes zderzył się z osobowym Seatem Ibiza tuż przed zwężeniem jezdni od strony ronda PCK. Na koniec osobówka wypadła jeszcze z drogi oraz skosiła znak drogowy. Zatrzymała się dopiero na kolejnym słupie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Szpitalny oddział ginekologii, porodówki i neonatologii w Sulechowie bez lekarzy. Wypowiedzenie umowy o pracę złożyli prawie wszyscy lekarze. Sytuacja jest bardzo poważna ...

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Wezwano także zespół pogotowia ratunkowego.

- W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Ciężarówka przewróciła się na trasie S3 koło Zielonej Góry. Są utrudnienia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u