Wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Przewróciła się betoniarka

26 wrzesień 2022
Autor: 
Wypadek w Gorzowie. Przewróciła się betoniarka Fot. Stoją! Gorzów/FB

Samochód ciężarowy przewrócił się w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Do zdarzenia doszło na łuku drogi.

Zgłoszenie wpłynęło do gorzowskich służb w poniedziałkowe popołudnie, 26 września. Po godzinie 16:15 na skrzyżowaniu ulic Fieldorfa-Nila i Bora-Komorowskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego.

Przewróciła się betoniarka

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarówką marki Mercedes jechał od strony drogi krajowej nr 22, czyli ul. Walczaka. Na łuku drogi wjeżdżając w ul. Bora-Komorowskiego pojazd przewrócił się na bok.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej, w tym specjalny samochód wchodzący w skład Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Chemicznego. Przybył także patrol policji i zespół pogotowia ratunkowego. Na szczęście kierowca nie doznał groźniejszych obrażeń.

Służby zablokowały część drogi w miejscu zdarzenia. Aby postawić ciężarówkę na koła potrzebny będzie specjalny sprzęt.

Przeczytaj też: Ciężarówka przewróciła się na trasie S3 koło Zielonej Góry. Są utrudnienia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u