Luksusowy Mercedes rozbił się o bariery energochłonne na trasie S3 pod Zielona Górą!

28 wrzesień 2022
Luksusowy Mercedes rozbił się o bariery energochłonne na trasie S3 pod Zielona Górą!

Nocne zdarzenie na trasie S3 pod Zieloną Górą. Luksusowy mercedes uderzył w bariery energochłonne i wypadł z drogi na trasie S3 pod Zieloną Górą.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 27 września około godziny 23 na trasie S3 pod Zielona Górą. Kierujący samochodem osobowym marki Mercedes Klasa E jechał w kierunku Nowej Soli, nagle z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery energochłonne i wypadł z drogi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kwalifikacje do igrzysk olimpijskich są już na finiszu

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz służbę drogową. Na czas działań służby zablokowały jeden pas ruchu w kierunku Nowej Soli. 

Kolizja S3

Mercedesem podróżowały łącznie dwie osoby, które o własnych siłach zdołały opuścić pojazd. Szczęśliwe nic poważnego im się nie stało. 

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalali dokładne przyczyny i okoliczności kolizji. 

Czytaj także - Kibice czekali w kolejce, zawody trwały. Dodatkowo ktoś rozpylił gaz pieprzowy!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u